Álláshirdetés

Csak akkor érzed jól magad, ha egyik kihívást a másik után teljesítheted? Gyere, várunk!

Mindig is arra vágytál, hogy katonákat és haditechnikai eszközöket fotózz? A protokolleseményeken ugyanolyan jól érzed magad, mint nyakig sárosan egy gyakorlótéren? A fényképezőgépeddel kelsz és fekszel? Legszívesebben minden pillanatot megörökítenél és megmutatnál a világnak? Szeretnél egy fiatal, lelkes, alkotó csapathoz tartozni? Ne habozz!

Legyél te is fotóriporter a Katonai Sajtónál!

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. fiatal, lelkes, fotóriporter kollégát keres! Társaságunk hosszú távú, biztos munkalehetőséget ad közel 280, kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunk számára.

Főbb feladatok:

  • fotóanyagok, fotótudósítások, képriportok készítése a honvedelem.hu hírportálra, valamint a HM Zrínyi Nonprofit Kft. által üzemeltetett social media felületekre
  • dokumentációs célú fotózások a Honvédelmi Minisztérium, a Magyar Honvédség, illetve a HM Zrínyi Nonprofit Kft. más szervezeti egységei részére

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy OKJ-s fotós képesítés
  • legalább 2 éves szakmai (fotóriporteri) tapasztalat online vagy print szerkesztőségnél
  • legalább alapfokú angol/német nyelvismeret
  • stressztűrő képesség, rugalmasság
  • erős terhelhetőség
  • szervezőképesség
  • csapatmunkára való igény
  • B-kategóriás jogosítvány megléte és aktív gépjárművezetői tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság

Előnyt jelent:

  • újságírói ismeretek
  • videókészítési ismeretek
  • social media tartalomgyártásban szerzett tapasztalat

Juttatások:

  •  versenyképes fizetés
  •  kötetlen munkaidő
  •  többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  •  hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
  •  születési és iskolakezdési támogatás
  •  kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  •  térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház szakrendelésein
  •  stabil munkahelyi háttér
  •  jó hangulatú csapat

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és a bruttó bérigény megjelölésével lehet!