KÖZBESZERZÉSI REFERENS

HM Zrínyi Nonprofit Kft.

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. magas szakmai színvonalon lát el elsősorban honvédelmi célú szolgáltatási tevékenységet.

Társaságunk hosszú távú, biztos munkalehetőséget biztosít közel 280 kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunk számára.

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. közbeszerzési referensére támogató csapat, nagy önállóságot biztosító munkakör, valamint izgalmas és sokrétű feladatok várnak a Logisztikai Osztályunkon.

Főbb feladatok munkák:

  • A közbeszerzési, beszerzési eljárások előkészítése és lefolytatása, az ezek során jelentkező ajánlatkérői feladatok ellátásában való közreműködés,
  • Az eljárások teljes körű dokumentálása,
  • Közreműködés az intézmény szervezeti egységei részéről előkészített műszaki/szakmai tartalomra vonatkozó dokumentumok összeállításában és véglegesítésében, és azok koordinálása,
  • A Kbt. szerinti dokumentumokról nyilvántartás vezetése, a bíráló bizottság munkájának összefogása és koordinálása,
  • A közbeszerzési eljárás alapján megkötendő szerződések előkészítésében való közreműködés,
  • A közbeszerzési eljárás alapján megkötött szerződések teljesítésének utókövetése,
  • Az intézmény honlapján a közérdekű adatok keretében közzéteendő közbeszerzéshez kapcsolódó információk előkészítése,
  • A közbeszerzési és beszerzési terv, valamint a teljesítéséről szóló beszámolók adatszolgáltatások előkészítése, statisztikák összeállítása, nyilvántartások vezetése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közbeszerzési referensi végzettség,
  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett tapasztalat,
  • Közbeszerzési jogszabályok és kapcsolódó végrehajtási rendeletek naprakész ismerete,
  • EKR, KEF PORTÁL, DKÜ portál, NKOH portál, FAIR ismerete, magabiztos használata,
  • megfelelő közbeszerzési gyakorlat a közbeszerzési eljárások önálló lefolytatására,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • megbízhatóság, kiszámíthatóság, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék,
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,
  • jó problémafelismerő készség,
  • jó fogalmazási és kommunikációs készség.

Ajánlat:

  • többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntesmagánnyugdíjpénztárhoz
  • születési és iskolakezdési támogatás
  • kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház szakrendelésein
  • stabil munkahelyi háttér
  • jó hangulatú csapat

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, bérigény-megjelöléssel, „(Köz)Beszerzési referens” tárgymegjelöléssel.