Álláshirdetés

HM Zrínyi Nonprofit Kft. szakmai szolgáltatásai egyedülállóak hazánkban. Sokrétű tevékenységi körünk közé tartozik a honvédelmi célú térképészeti, kommunikációs, nyomdai és könyvkiadói szolgáltatások, valamint termelési feladatok ellátása.

Büszkék vagyunk munkatársaink kiemelkedő szakértelmére és tapasztalatára, melynek köszönhetően a legmagasabb szakmai elvárásoknak megfelelően állhatunk partnereink rendelkezésére.

Jelenleg Térinformatikai osztályunk új munkatársat keres adminisztrátori pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A szakmai csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • Terepmunka rendezvényeken: kérdőívek összeállítása, kezelése
  • Szerződések, dokumentumok, levelezések kezelése, iktatórendszer kezelése
  • Napi felmerülő irodai igények biztosítása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, cégen belül és kívül
  • Munkaidőnyilvántartások kezelése

Elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Határozott, barátságos fellépés, jó kommunikációs készség
  • Irodai alkalmazások (World, Excel) magabiztos ismerete
  • Kreativitás
  • Pontosság és precizitás
  • Önálló, magabiztos munkavégzés
  • Nyitottság az új dolgokra és a szakmai fejlődésre, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Minimum 2 év, hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • földrajzos érdeklődési kör:)

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  •  többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  •  hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
  •  születési és iskolakezdési támogatás
  •  kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  •  térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház szakrendelésein
  •  stabil munkahelyi háttér
  •  jó hangulatú csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a bruttó bérigény megjelölésével lehet!