HM Zrínyi Nonprofit Kft.

Ingatlanvagyon-értékelő

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. magas szakmai színvonalon lát el elsősorban honvédelmi célú szolgáltatási tevékenységet.

Társaságunk hosszú távú, biztos munkalehetőséget biztosít közel 280 kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunk számára.

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. ingatlanvagyon-értékelőjére támogató csapat, nagy önállóságot biztosító munkakör, valamint izgalmas és sokrétű feladatok várnak a Felmérő Osztályunkon.

Feladatok:

  • lakáscélú ingatlanok, nem lakás céljára szolgáló helyiségek és építési telek, termőföld, erdő ingatlanok korábban elkészített értékbecslésének ellenőrzése, műszaki szakértése
  • Jogszabályban foglaltak szerinti adatok kezelése – GDPR előírásainak betartása
  • követi a tevékenységét érintő jogszabályok változásait

Elvárások:

  • legalább 3 éves munkatapasztalattal rendelkezik az értékbecslések elkészítésében
  • szakirányú, Ingatlanvagyon-értékelő és -közvetítő (OKJ 53 341 01 vagy 04884001)
  • szakszerűen használja az informatika modern eszközeit (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
  • csapatmunkát végez, együttműködik a közvetlen munkatársaival és egyéb szakterületek (ügyvéd) képviselőivel, hatóságokkal
  • legalább középfokú végzettség (elsősorban műszaki)
  • önálló munkavégzésre való képességgel rendelkezik

Előnyt jelent

  • EUFIM végzettség előnyt jelent
  • társasházi alapításban tapasztalat
  • földhivatali eljárások ismerete

Ajánlat:

  • Teljesítmény értékelésen alapuló bónuszrendszer
  • Többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • Hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
  • Születési és iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • Térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház a MH honvédkorház szakrendelésein
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Jó hangulatú csapat

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, bérigény-megjelöléssel, „pozíció” tárgymegjelöléssel.