A HM Zrínyi Nonprofit Kft. Kreatív Tervező és Sokszorosító Igazgatósága keresi lelkes projektmenedzser asszisztens kollégáit változatos, kreatív feladatok végzésére.

Társaságunk a Honvédelmi Minisztérium kizárólagos tulajdonában álló közhasznú társaságként több különböző ágazatban, több mint 300 szakembernek nyújt munkalehetőséget.
Kreatív grafikai csapatunk, digitális és ofszet nyomdáink, valamint feldolgozó egységeink műszaki-technológiai felszereltsége és munkatársaink felkészültsége, elhivatottsága, szakmai alázata garanciaként szolgál megrendelőink számára.

Főbb feladatok:

•    Projektmenedzserek napi feladatainak asszisztensi támogatása
•    Reklám- és szóróanyag készleteink raktári rendezése, nyilvántartása, biztosítása és kiadása
•    Beérkező rendezvénytámogató, kommunikációs és nyomdai projektek asszisztensi feladatainak elvégzése
•    Folyamatos kommunikáció más szervezetek kapcsolattartóival
•    Rendezvények támogatása során a rendezvényhelyszínek kialakítása, dekorációja, berendezése (kommunikációs és        promóciós csomagok összeállítása, sajtófalak, roll-up-ok, molinók felállítása, kihelyezése, valamint bontása)
•    Igény esetén az Igazgatóságon belül, más szervezeti egységek munkájának támogatása (pl.: anyagmozgatás, kisegítő tevékenységek, molinók szerelése)
•    Gripen repülőszimulátorral felszerelt Médiakamion üzemeltetése országosan, esetenként hétvégi rendezvényeken (toborzó, alakulati és családi napokon, EFOTT, SopronFest, Strand fesztiválokon) történő részvétellel

Elvárások:

•    Büntetlen előélet;
•    „B” kategóriás jogosítvány (vezetői rutin szükséges);
•    Legalább középfokú végzettség;
•    Pontosság és precizitás, megbízható, figyelmes munkavégzés és személyiség;
•    Jó problémamegoldó és együttműködési készség, csapatjátékos attitűd;
•    Kreativitás, nyitottság az új dolgokra és szakmai fejlődésre, proaktivitás;
•    Jó teherbírás, stressztűrés;
•    Önálló, magabiztos munkavégzés;
•    Jó kommunikációs készség;
•    Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office).

Előnyt jelent:

•    Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat;
•    „C” kategóriás jogosítvány;
•    Targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

•    színvonalas, változatos, kreatív szakmai projektekben való részvétel
•    folyamatos fejlődési lehetőség
•    hosszú távú, stabil munkalehetőség és munkahelyi háttér
•    jó hangulatú, fiatalos csapat
•    azonnali kezdés
•    teljesítményértékelésen alapuló bónuszrendszer
•    utazási költségtérítés (Budapest közigazgatás területén kívüli lakcímmel rendelkező munkavállalónak)
•    többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
•    hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
•    születési és iskolakezdési támogatás
•    kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
•    térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház — Honvédkórház szakrendelésein

Jelentkezés módja: fényképes, magyar önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével lehetséges.