A HM Zrínyi Nonprofit Kft. magas szakmai színvonalon lát el elsősorban honvédelmi célú szolgáltatási tevékenységet.
Társaságunk hosszú távú, biztos munkalehetőséget biztosít közel 300 kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunk számára.
Kiemelt Fejlesztési Osztályunk a Magyar Honvédség sokrétű tevékenységéhez szükséges weboldalak, alkalmazások létrehozásával, karbantartásával és üzemeltetésével foglalkozik.

Feladatok:
•    Weboldalak és alkalmazások felületének tervezése
•    Felhasználói élmény (UX) és felhasználói felület (UI) optimalizálása
•    A legújabb dizájn trendek és technológiák követése és alkalmazása
•    Interaktív prototípusok, látványtervek készítése
•    Együttműködés a fejlesztő kollégákkal

Elvárások:
•    közép- vagy felsőfokú végzettség
•    minimum 2 év webdizájner munkatapasztalat
•    magas szintű jártasság Figma használatában (HTML/CSS kódok kinyerésével)
•    reszponzív dizájn és „mobile first” szemlélet ismerete
•    kiváló vizuális tervezési készségek, kreativitás és figyelem a részletekre
•    Adobe Photoshop, Illustrator ismerete
•    felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Outlook)
•    jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség
•    büntetlen előélet
•    magyar állampolgárság

Előnyt jelent:

•   egyéb UX/UI szoftver, illetve grafikai tervezőprogram ismerete
•   alapszintű frontend ismeretek (HTML, CSS)

Ajánlat:
•    Teljes munkaidős on-site munkavégzés a II. kerületi irodánkban, rugalmas napi időbeosztással
•    Teljesítmény értékelésen alapuló bónuszrendszer
•    Többféle választható Cafeteria elemből álló juttatási rendszer
•    Hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
•    Születési és iskolakezdési támogatás
•    Kedvezményes étkezési lehetőség
•    Kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
•    Térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórházban
•    Stabil munkahelyi háttér
•    Jó hangulatú csapat

Jelentkezés módja: magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, portfólió csatolásával, bérigény-megjelöléssel, a hr@hmzrinyi.hu email címen. Az email tárgya: "Webdizájner".