HM Zrínyi Nonprofit Kft.

oktatási rendszertervező/tartalomfejlesztési szakértő

Hiszel abban, hogy az oktatás nem csupán a „tananyag letanítása”? Kreatív dimenziókba helyeznéd az oktatást, és nem dobnád ki azt sem, ami a hagyományos módszerekben jó és hasznos?
Örömmel vennél részt az új generációk igényeit is kielégítő fejlesztésekben?
Jó hírünk van: egy ilyen pozíció most épp Rád vár!

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. magas szakmai színvonalon lát el elsősorban honvédelmi célú szolgáltatási tevékenységet, és további fejlődéséhez a közelmúltban létrejött Honvédelmi Oktatásfejlesztő Módszertani Központjába dinamikus, a tanítás iránt elkötelezett munkatársat keres.

Társaságunk családbarát munkahelyen biztosít hosszú távú, biztos munkalehetőséget közel 280 kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunk számára.

Feladatok:

  • Online és nyomtatott tananyag-, szemléltetőeszköz- és oktatási segédeszközfejlesztésben, videók és szöveges tartalmak előkészítésében, lektorálásában, való aktív közreműködés
  • Tudásbázis fejlesztés, módszertani újítások bevezetése, oktatási anyagok feltöltése, karbantartása
  • Folyamatos és aktív kapcsolattartás a külső szakértőkkel
  • A résztvevői visszajelzések és elemzések alapján tervek kidolgozása kurzusok és kapcsolódó szolgáltatások javítására

Elvárások:

  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság, felsőfokú végzettség
  • Tananyagfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MS Office termékek (PowerPoint, Excel, Word) professzionális ismerete
  • Határozott, barátságos fellépés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség
  • Önálló, magabiztos munkavégzés
  • Pontosság és precizitás
  • Nyitottság az új dolgokra és a szakmai fejlődésre, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Online oktatási és e-learning rendszerek ismerete
  • Okostankönyv fejlesztésben, pedagógus/oktatói továbbképzés kidolgozásában szerzett tapasztalat
  • Középiskolai tanári végzettség, honvédelmi alapismeretek tantárgy oktatásában szerzett tapasztalat
  • A Magyar Honvédség állományában szerzett oktatói/kiképzői tapasztalat

Ajánlat:

  • Teljes munkaidő, teljesítményértékelésen alapuló bónuszrendszer
  • Többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • Hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
  • Születési és iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • Térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház szakrendelésein
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Jó hangulatú csapat

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, bérigény-megjelöléssel,
„oktatási rendszertervező/tartalomfejlesztési szakértő pozíció”
tárgymegjelöléssel.