A HM Zrínyi Nonprofit Kft.

HM Zrínyi Nonprofit Kft. szakmai szolgáltatásai egyedülállóak hazánkban. Sokrétű tevékenységi körünk közé tartozik a honvédelmi célú térképészeti, kommunikációs, nyomdai és könyvkiadói szolgáltatások, valamint termelési feladatok ellátása.

Büszkék vagyunk munkatársaink kiemelkedő szakértelmére és tapasztalatára, melynek köszönhetően a legmagasabb szakmai elvárásoknak megfelelően állhatunk partnereink rendelkezésére.

Csapatunk munkatársat keres Senior könyvelő (vállalkozási szak) pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelésének ellenőrzése
  • Havi és éves zárásokban közreműködés
  • Főkönyvi számlák egyeztetése, hibák feltárása, javítása
  • Különféle kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások elkészítése
  • Részvétel a könyvvizsgálati folyamatokban és a beszámoló összeállításában
  • Főkönyvelő és helyettese napi munkájának segítése

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség (vállalkozási mérlegképes végzettség, pénzügy, számvitel, közgazdaság)
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeret
  • Büntetlen előélet

Pályázat elbírálásánál előnyt jelenthet:

  • SAP rendszer használatában szerzett tapasztalat (SAP-Business One), de nem feltétel
  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Központi, jól megközelíthető iroda (Szél Kálmán tér környéke)
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Izgalmas változatot feladatok
  • Családias légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai támogatás a kollégák és a vezetők részéről
  • Akár magáncélra is használható korlátlan mobiltelefon, korlátlan interneteléréssel
  • Széleskörű, többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • Kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • Térítésmentes orvosi ellátás a Honvédkórház szakrendelésein

Amennyiben szeretnél hozzájárulni Te is Társaságunk további sikereihez, jelentkezz fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a hr@hmzrinyi.hu e-mail címen, könyvelő tárgy megjelölésével.