HM Zrínyi Nonprofit Kft. szakmai szolgáltatásai egyedülállóak hazánkban. Sokrétű tevékenységi körünk közé tartozik a honvédelmi célú térképészeti, kommunikációs, nyomdai és könyvkiadói szolgáltatások, valamint termelési feladatok ellátása.

Büszkék vagyunk munkatársaink kiemelkedő szakértelmére és tapasztalatára, melynek köszönhetően a legmagasabb szakmai elvárásoknak megfelelően állhatunk partnereink rendelkezésére.

Jelenleg Felmérő Osztályunk új munkatársat keres topográfus pozícióba.

Feladatok

  • nagyméretarányú felmérések (1:500)
  • topográfiai térképek, Gyakorlótér térképek (1:10 000, 1:25 000, 1:50 000), ehhez kapcsolódó digitális adatbázisok készítése
  • illesztőpont, és konstrukciós pont mérések
  • sajátos célú geodéziai munkák (kitűzés, telekalakítás, művelési ág változás, szolgalmi jogok)

Elvárások

  • Földmérő mérnök (egyetem, főiskola), Geográfus, Térképész
  • Földmérő technikus
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • geodéziai műszerek ismerete
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • AutoCAD ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • ArcGIS ismeret
  • közműfelmérésben szerzett ismeretek
  • ingatlanrendezői minősítés
  • budapesti lakhely
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljesítmény értékelésen alapuló bónuszrendszer
  • Többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • Hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
  • Születési és iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • Térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház a MH honvédkorház szakrendelésein
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Jó hangulatú csapat

Amit a munkádhoz biztosítunk:

  • Korszerű geodéziai eszközpark: mérőállomás, lézerszkenner, GNSS vevő, drón
  • Korszerű közműfelmérő eszközök: talajradar, fémkereső, vízkutató műszerek
  • új gépkocsik használata

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, bérigény-megjelöléssel, „Topográfus” tárgymegjelöléssel.