Álláshirdetés

Csak akkor érzed jól magad, ha egyik kihívást a másik után teljesítheted? Gyere, várunk!

Könnyen és közérthetően le tudod írni, amire gondolsz? Olyan könnyen fogalmazol, mint ahogy levegőt veszel? Még álmodban is cikkeket írsz? Kedvenc olvasmányod a helyesírási szabályzat? Legjobb barátod a klaviatúra és a monitor? Ha e kérdések közül legalább kettőre igennel feleltél, akkor köztünk a helyed!

Szeretnél egy fiatal, lelkes, alkotó csapathoz tartozni? Ne habozz!

Legyél te is katonai újságíró!

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. fiatal, lelkes, újságíró kollégát keres! Társaságunk hosszú távú, biztos munkalehetőséget ad közel 280, kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunk számára.

Főbb feladatok:

  • a honvedelem.hu hírportál profiljába vágó hírek, tudósítások, interjúk, riportok írása, szerkesztése
  • videós szerkesztői feladatok a Katonai Filmstúdió munkatársai által készített tartalmakban
  • posztok írása a társaság által üzemeltetett social media felületekre

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai (újságírói) tapasztalat más online vagy print szerkesztőségnél
  • legalább alapfokú angol/német nyelvismeret
  • stressztűrő képesség
  • erős terhelhetőség
  • szervezőképesség
  • csapatmunkára való igény
  • B-kategóriás jogosítvány megléte és aktív gépjárművezetői tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság

Előnyt jelent:

  • fotózási ismeretek
  • social media tartalomgyártásban szerzett tapasztalat

Juttatások:

  •  versenyképes fizetés
  •  kötetlen munkaidő
  •  többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  •  hozzájárulás önkéntes egészség- és önkéntes magánnyugdíjpénztárhoz
  •  születési és iskolakezdési támogatás
  •  kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  •  térítésmentes orvosi ellátás az Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház szakrendelésein
  •  stabil munkahelyi háttér
  •  jó hangulatú csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a bruttó bérigény megjelölésével lehet!